Chamalo & Mirty w Krakowie – Kizomba Fusion Weekend 22-24.06.2018

Kolejna, tym razem wakacyjna edycja sabrosowego cyklu Learn From The Best!!! Wspólnie rozpoczynamy lato, czyli możecie liczyć nie tylko na genialne warsztaty na najwyższym poziomie, ale także imprezy plenerowe.

Co w planach:
➡ 6 godzin warsztatów ze światowymi gwiazdami kizomby Chamalo James Dancer i Mirty Wansleeben
➡ 2 godziny warsztatów z naszą rodzimą gwiazdą Bartek Flak
➡ 3 imprezy w tym jeden plener ( o ile pogoda pozwoli)

zapisy: sabrosa.studio@gmail.com

Jak w poprzedniej edycji stawiamy na jakość, technikę oraz maksymalny rozwój taneczny! Noi oczywiście mnóstwo świetnej zabawy 🙂

Nasze gwiazdy:

Kilka słów o naszych “The Best” 🙂

CHAMALO – od dziecka związany z muzyką i tańcem. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał w wieku 10 lat. Początkowo zafascynowany hip-hopem, jako 15-latek pobierał nauki u YUDAT CREW, aby już 2 lata później zacząć samodzielnie szkolić najmłodsze grupy hip-hopowe.

Jego taneczna kariera zaczęła się szybko rozwijać w kilku stylach (dancehall, hip-hop, afro, house), zaczął również spełniać się jako muzyk grając na perkusji.

Kilka lat temu Chamalo odkrył Paryż – raj dla tancerzy – gdzie zaczął szkolić się u najlepszych instruktorów stylu kizomby, urban kiz i kizomby fusion. Szybko dołączył do grupy tancerzy MOUV’CONNECTION, a w 2015 roku razem z przyjaciółmi założył własną niezależną formację taneczną taxi-dancers THE DREAM KIZ.

W 2016 wziął udział w prestiżowym konkursie Africa dançar, w którym dzięki swojemu pokazowi w stylu „robot show” zdobył tytuł mistrza Paryża, mistrza Francji oraz mistrza świata w Portugalii. W tym samym czasie otworzył swoją własną szkołę tańca w Amsterdamie Castle of Dance, która obecnie jest numerem 1 w stolicy Holandii.

MIRTY – od 5-ego roku życia związana z baletem i jazzem. Gdy miała 9 lat, jej mama założyła własną szkołę tańca, gdzie mała Mirty pobierała lekcje i dorastała w rytmach salsy, mambo, bachaty i merenge.

W wieku 15 lat zaczęła interesować się także hip-hopem, w którym bardzo szybko się zakochała.

Obecnie jest partnerką taneczną Chamalo, z którym uczy w jego szkole Castle of Dance w Amsterdamie.

Ze względu na swój profesjonalizm, wspaniały zmysł edukacyjny, ale też doceniani za bezcenną umiejętność stwarzania przyjaznej, wesołej atmosfery na warsztatach, Chamalo&Mirty zapraszani są na największe światowe festiwale, na których mają okazję dzielić się swoją wielką pasją do tańca ♥. Ich styl określany jest mianem kizomby fusion.

CENNIK:
EARLY BIRDS (pierwsze 4 Panie i 4 Panów )
Solo: 160 zł (z MultiSport 140 zł)
W parze: 300 zł (z MultiSport 260 zł)

I PRÓG CENOWY (do 21 Marca)
Solo: 180 zł (z MultiSport 160 zł)
W parze: 340 zł (z MultiSport 300 zł)

II PRÓG CENOWY (do 20 kwietnia)
Solo: 200 zł (z MultiSport 180 zł)
W parze: 370 zł (z MultiSport 330 zł)

III PRÓG CENOWY (po 20 Kwietnia)
Solo: 220 zł (z MultiSport 200 zł)
W parze: 380 zł (z MultiSport 340 zł)

IMPREZA:
Dla uczestników warsztatów: 0 zł
Pozostali uczestnicy: 20 zł